تاثیر KPI پالت چوبی بر تجارت شما

چهارشنبه 8 مهر 1394
12:48
زهرا مرزبان

تاثیر KPI پالت چوبی بر تجارت شما

هنگام خرید پالت چوبی، صاحبان کسب و کار به قیمت، کیفیت و عملکرد چوب و پالت چوبی دقت می کنند. اما KPI پالت چوبی ( شاخص های عملکرد کلیدی) نیز باید اندازه گیری شود. KPI پالت چوبی به چوب بستگی ندارد بلکه به سازنده آن بستگی دارد. که به چهار روش می توان آنرا اندازه گیری کرد.

1.      زمان ارسال

کالا ها را نمی توان بدون پالت چوبی جابه جا کرد.کوچکترین تاخیر به معنی از دست دادن برنامه ها و سفارشات است.اعتقاد بر این است که تولید کنندگان پالت چوبی بهتر است یک معیار ارسال به موقع حداقل 95% داشته باشند.

2.      بهره وری از نیروی کار

بهره وری را می توان با محاسبه درآمد به ازای هر ساعت کار اندازه گیری کرد.

3.      تهیه مواد خام

حفظ یک منبع ثابت از چوب با کیفیت در دوره ای که صنعت چوب مدام در حال تغییر است، مشکل است. ارائه دهندگان پالت چوبی نه تنها باید با یک منبع قابل اعتماد از چوب در ارتباط باشند بلکه باید به هر طریق ممکن یک مرز پیدا کنند. تولید کنندگان پالت چوبی باید هنگامی که چوب در رکود دوره ای است و قیمت پایین تری دارد مقدار بیشتری چوب تهیه کنند و هنگامی که گران تر است کمتر خرید کنند.

4.      بهره وری از مواد

صنعت پالت چوبی فضای زیادی برای کاهش هزینه ندارد، بنابراین تولیدکنندگان ماهر باید هرجایی که فرصت وجود دارد را پیدا کنند. هنگامی که آنها چوب را پیش خرید و نگهداری می کنند، به این معنی است که این تولید کنندگان پالت چوبی کارآمدتر و قابل اعتمادتر هستند.

قیمت و کیفیت چوب بخشی از انتخاب پالت چوبی است اما متدها و فرآیندهای به کاربرده شده توسط تولیدکننده پالت چوبی می تواند بر قابلیت اطمینان، اعتماد و سرعت آنها تاثیر می گذارد. صاحبان کسب و کارها باید به اندازه قیمت به KPI پالت چوبی توجه کنند.


[ بازدید : 582 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به پالت چوبی است. | طراح قالب avazak.ir| با قدرت aramblog.ir
ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]