بسته بندی محصولات با استفاده از پالت چوبی

شنبه 7 شهريور 1394
12:39
زهرا مرزبان

در تمام صنایع، بسته بندی محصولات امری ضروری تلقی می شود و این کار علاوه بر ایجاد نظم، انتقال و حمل محصولات را نیز بهبود می بخشد. بسته بندی محصولات با وسایل مختلفی امکان پذیر است. این وسایل شامل  نایلون، کارتن، کیسه های توری، گونی، پالت چوبی و جعبه پالت چوبی هستند.

در ابعاد کوچک برای بسته بندی محصولات از نایلون وکیسه های توری، در ابعاد متوسط از گونی و کارتن و در ابعاد بزرگ و انتقالات سنگین غالبا از پالت چوبی و جعبه پالت چوبی استفاده می کنند.

استفاده از پالت چوبی برای بسته بندی محصولات به سال ها قبل برمی گردد. معمولا برای حمل مرتب و سازماندهی شده محصولات در ابعاد بزرگ از پالت چوبی و جعبه های ساخته شده از پالت چوبی استفاده می کنند. این امر باعث سهولت حمل و نقل می شود. معمولا در این نوع بسته بندی کارتن های کوچکتر را برای انتقال راحت تر با پالت چوبی بسته بندی می کنند. در مواردی که محصولات دارای حساسیت بیشتری هستند آنها را در داخل جعبه پالت چوبی قرار می دهند. جعبه پالت چوبی کاملا پوشیده و مقاوم است.

همانطور که مستحضر هستید استفاده از پالت چوبی در بحث بسته بندی امروزه بسیار رایج شده است. و این به دلیل آن است که پالت چوبی نسبتا ارزان قیمت است، سبک و مقرون به صرفه است. معمولا کارخانه هایی که محصولات خود را به خارج از کشور ارسال می کنند به دلیل اینکه امکان بازگشت بسته بندی وجود ندارد  از بسته بندی با پالت چوبی استفاده می کنند زیرا قیمت آن نسبت به انواع دیگر کمتر است. بنابراین استفاده از پالت چوبی در بسته بندی در ابعاد بزرگ بسیار کارآمد و مناسب است.


[ بازدید : 236 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به پالت چوبی است. | طراح قالب avazak.ir| با قدرت aramblog.ir
خشکشویی آنلاین خشکشویی آنلاین انجام پایان نامه سئو
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]